Перейти до основного вмісту

ПРО СЛУЖБУ

«Служба розшуку дітей»  – це департамент  громадської організації «МАГНОЛІЯ» створений для допомоги зниклим дітям та їх сім'ям.
Згідно з міжнародними конвенціями ми визначаємо «зникла дитина» будь-яку дитину до 18 років, чиє місцезнаходження невідоме її батькам або опікунами.

Команда

 

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ

Гаряча лінія 116 000

Гаряча лінія 116 000 працює по усій території України, для абонентів усіх мобільних операторів дзвінки - безкоштовні.
Оператори call центру гарячої лінії  - це належним чином підготовлені спеціалісти - соціальні працівники та психологи. Вони приймають дзвінки батьків/опікунів зниклих дітей, надають їм необхідну психологічну, юридичну та соціальну підтримку, приймають дзвінки від громадян, які мають інформацію про зниклу дитину.

Координація дій з поліцією  та батьками/опікунами дитини
Вся інформація про зниклу дитину, яка надійшла від громадян на горячу лінію 116 000 оперативно направляється для подальшого розслідування поліції та батькам/опікунам дитини.

Інформування громадськості про зникнення дитини

Ефективність розшуку зниклої дитини дуже залежить від допомоги громадськості - чим більше людей дізнаються про зникнення дитини, тим більше шансів, що хтось має інформацію, яка допоможе цю дитину знайти.


Тому для масштабного інформування громадськості  «Служба розшуку дітей» створює інформаційні матеріали (про зниклу дитину та закликом зателефонувати 116 000 у випадку, якщо ви її бачили), які потім, на благодійних засадах розміщують небайдужі до долі зниклих дітей ЗМІ України.
На сьогодні це 19 телеканалів України, 9 агенцій outdoor реклами та indoor TV, 7 Youtube-порталів, 5 інтернет-порталів та 1 радіохолдінг.


Результати розшуку зниклих дітей ми оперативно публікуємо на сайті missingchildren.org.ua та на наших сторінках у соціальних мережах(https://www.facebook.com/missingchildrenukraine).

Станом на 01.01.2023 р. завдяки співпраці громадськості, ЗМІ, поліції та «Служби розшуку дітей»  вдалося розшукати 4766 зниклих дітей. У листопаді 2017 року ВГО "Магнолія" приєдналась до Міжнародної Федерації Missing Children Europe.