Перейти до основного вмісту

Завдяки дзвінкам на гарячу лінію Діма Назаренко вже вдома!

Діма Назаренко з міста Ромни, що на Сумщині. З вересня минулого року мама дитини не знала, де шукати сина. В один з осінніх днів він пішов з рідної домівки та не повернувся. Батьки собі місця не знаходили. Звісно, одразу написали заяву до поліції та попросили допомоги у Служби розшуку дітей.

Наша телепрограма про Діму Назаренка виходила в ефір з жовтня місяця. Дзвінків на гарячу лінію з різних куточків України було дуже багато. Хтось казав, що бачив хлопця у Харкові, на Київщині, а дехто впізнав його і на Одещині. Кожен дзвінок, кожна здогадка давала надію, що зовсім скоро хлопця знайдуть. І не дарма. Останні два дзвінки дали результат. Юнака відшукали у місті Подільську Одеської області.

Діму нам допомогли знайти небайдужі люди, які познайомилися з ним на підробітках. Пізніше ж вони побачили Діму в ефірі Служби розшуку дітей і відразу зателефонували і розповіли де його бачили та за яких обставин.

Як бачите, ключову роль у пошуках зіграли саме дзвінки на гарячу лінію. Дякуємо усім, хто долучився до пошуку!

Зараз є чимало історій, які ще не завершилися хеппі ендом. Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.