Перейти до основного вмісту

Школяр допоміг знайти дівчину, яка пішла з дому.

Підлітковий період один з найскладніших у розвитку особистості. З вигаданими проблемами дітей не завжди можуть впоратися батьки. Адже їм доводиться не тільки приймати зміни дитини, але й допомагати їй подолати їх негативний вплив. У цей відрізок часу підлітки по-різному проявляють своє «я»: хтось купує яскравий зухвалий одяг, робить помітний макіяж, а хтось і зовсім тікає з дому, щоб бути спійманим (тобто бути поміченим) або йде від батьків, щоб довести свою самостійність.

 

Так, у середині серпня до Орджонікідзевського районного відділу міліції звернулися батьки із заявою про зникнення їх 15-річної доньки. Як розповів начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Орджонікідзевського РВ Андрій Кривцун, дівчинка залишила своїм найближчим людям записку, в котрій повідомила про те, що вона готова для самостійного життя й більше не потребує їх підтримки.

 

В першу чергу були опитані друзі та знайомі утікачки. Коло її спілкування виявилося досить великим. Однолітки говорили про неї, як про активну, товариську спортсменку, яка серйозно захоплюється футболом. Однак, не дивлячись на те, що особистість розшукуваної була досить відомою, ніхто не знав, де саме її шукати.

 

Співробітники міліції щодня відпрацьовували територію Орджонікідзевського району, показували фотографію школярки в надії на те, що хто-небудь її тут бачив.

І дійсно, під час одного з таких рейдів, серед групи мотоциклістів, знайшовся хлопець, який впізнав бунтарку. За його словами, вона досить часто з'являлася в цьому районі з молодиком приблизно її віку. Андрій Кривцун залишив свій контактний телефон на той випадок, якщо з'явиться нова інформація, й буквально за декілька годин почув телефонний дзвінок. Співрозмовником виявився той самий хлопець-мотоцикліст. Він повідомив, що ця дівчина наразі знаходиться недалеко від нього. На жаль, поки співробітники міліції прибули на місце, вона вже зникла у невідомому напрямку.

Наступна телефонна розмова з юним помічником мала ще більший практичний характер. Школяр самостійно знайшов тимчасове місце мешкання «дорослої» дівчинки, про що й повідомив співробітників правоохоронних органів.

Школярка не була здивована появі на порозі квартири представників міліційного відомства. Під час діалогу з людьми з погонах, вона поводила себе досить спокійно й охоче йшла на контакт.

З юної леді міліціонери провели профілактичну бесіду та відвезли її додому до батьків.

А ось молодій людині, яка надала допомогу у встановленні місцезнаходження втікачки, співробітники кримінальної міліції вручили грамоту.

Добре, що ця історія має позитивне завершення: сім'я знову возз'єдналася. Однак іноді, прагнучи довести власну самостійність, підлітки забувають про найближчих і дорогих людей, що подарували їм життя.

 

Джерело: Прес-служба Маріупольського МУ ГУ МВС України в Донецькій області