Перейти до основного вмісту

Львівська область. Знайдена 16-річна Мар'яна Яремечко, яку шукали майже 4 місяці!

Мар'яна - вихованка інтернату. Тиха, слухняна, добра дівчинка. В Інтернеті вона познайомилася з хлопцем. Якийсь час вони просто листувалися, а потім юнак приїхав до неї в Червоноград. Молоді люди зустрічалися кожного дня і допізна гуляли по місту. Але життя в інтернаті проходить за певними правилами і пізні повернення не вітаються. Тому 22 травня юнак запропонував Мар'яні втекти, щоб не розлучатися. Дівчинка послухалася.

Вони подорожували Україною автостопом, побували в багатьох містах. Щоб якось забезпечити себе їжею молоді люди жебракували. Якщо була можливість, то ходили в комп'ютерні клуби. Мар'яна була настільки захоплена своїм "Ромео", що не звертала уваги на умови, в яких вона перебувала і повертатися в інтернат не збиралася.

Незважаючи на те, що закохані довго на одному місці не затримувалися, міліції все-таки вдалося вийти на їх слід. Нещодавно надійшла інформація, що підлітки виїхали в місто Олександрія Кіровоградської області. Там міліціонери і знайшли Мар`яну, провели з нею профілактичну бесіду і повернули в інтернат.

А "Ромео"? "Ромео" під час затримання втік, а пізніше написав Мар'яні листа, в якому повідомив, що повернувся додому, в Сімферополь ...

Діти в інтернатах ростуть в умовах дефіциту любові. Вони досить довірливі і готові майже на все для того, щоб заслужити любов іншої людини. Часто стається так, що перша ж людина, яка проявила до них хоч якусь турботу та увагу, стає длядля нього "центром всесвіту". Цією довірою можуть скористатися нещирі люди. Тоді це може призвести до поганих наслідків - намагаючись заслужити любов, підліток може навіть піти на злочин.

На щастя, в ситуації з Мар'яною цього не сталося. Але, хто знає, що могло б бути, якби дівчину не знайшли і не повернули назад в інтернат.

Дякуємо всім, хто допомагав нам та розповсюджував інформацію про розшук Мар'яни!

Ви можете також допомогти у розшуку інших зниклих дітей -http://missingchildren.org.ua/base-missing-children розмістив інформацію про зниклу дитину на своїх сторінках у соціальних мережах.