Перейти до основного вмісту

Як попередити втечу дитину з дому? Поради психолога 7

12.02.2024

Як попередити втечу дитину з дому? «Долучайте дитину до розробки сімейного бюджету, до вирішення проблемних питань» Це важливо, щоб дитина розуміла і відчувала себе важливою частиною родини! Адже іноді ми приймаємо рішення, які бувають дійсно складні, через які ми самі дуже переймаємось і переживаємо, а дитині про це не говоримо. І вона сприймає це як особисту образу!

Наприклад, дитина очікувала на новий телефон, але у зв’язку з якимись сімейними подіями ми не маємо для цього грошей, і замість того, щоб пояснити, щоб спільно з дитиною прийняти рішення (як і в чому ми можемо заощаджувати і коли ми зможемо все ж таки накопичити на той новий телефон), ми просто кажемо, що телефону не буде. І як тоді ми сприймаємось? Як ворог, який просто хоче зруйнувати все спокійне життя дитини, порушити всі мрії тощо. А якби вона знала весь процес? Якби вона брала участь в обговоренні?

А якби її голос був важливий і вона могла запропонувати відмовитись від чогось заради телефону, наприклад. Вона би відчувала свою співпричетність до сімейного бюджету, до планування, відчувала те, що вона є важливою, а що в житті може бути краще ніж відчуття важливості!

Аби дізнатися наступні поради слідкуйте за нашими соцмережами! #безпечнийдімкожнійдитині #службарозшукудітей

Приєднуйтесь до Служби розшуку дітей у соціальних мережах!
Давайте шукати разом!