Перейти до основного вмісту

Чому дитина стає жертвою булінгу?

Однозначної відповіді на це питання немає. Інколи так просто складаються обставини. Можливо у школі, чи поза нею стався якийсь випадок, що став приводом для інших дітей глузувати чи виявляти неприязнь до певної дитини. Однак психологи говорять про наявність певних рис у характері дитини. Що можуть зробити її потенційною жертвою булінгу.

Такі підлітки зазвичай полохливі, вразливі, замкнуті й сором’язливі. Вони часто тривожні, невпевнені в собі, мають низьку самоповагу. Через певні причини схильні до депресії, не мають жодного близького друга та успішніше спілкуються з дорослими, ніж із однолітками. Якщо це хлопчики, вони можуть бути фізично слабшими за своїх ровесників. Якщо дівчатками – мати якусь помітну фізичну ваду, проблему з вимовою чи ходою.

Дуже часто жертвами булінгу стають діти із бідних родин, які помітно гірше й одноманітніше одягаються і часто мають недоглянуті, невипрані речі. У них відсутні сучасні іграшки, що автоматично виключає їх із гри та спілкування із більш заможними однолітками…

Служба розшуку дітей