Skip to main content

Чому дитина стає жертвою булінгу?

Однозначної відповіді на це питання немає. Інколи так просто складаються обставини. Можливо у школі, чи поза нею стався якийсь випадок, що став приводом для інших дітей глузувати чи виявляти неприязнь до певної дитини. Однак психологи говорять про наявність певних рис у характері дитини. Що можуть зробити її потенційною жертвою булінгу.

Такі підлітки зазвичай полохливі, вразливі, замкнуті й сором’язливі. Вони часто тривожні, невпевнені в собі, мають низьку самоповагу. Через певні причини схильні до депресії, не мають жодного близького друга та успішніше спілкуються з дорослими, ніж із однолітками. Якщо це хлопчики, вони можуть бути фізично слабшими за своїх ровесників. Якщо дівчатками – мати якусь помітну фізичну ваду, проблему з вимовою чи ходою.

Дуже часто жертвами булінгу стають діти із бідних родин, які помітно гірше й одноманітніше одягаються і часто мають недоглянуті, невипрані речі. У них відсутні сучасні іграшки, що автоматично виключає їх із гри та спілкування із більш заможними однолітками…

Служба розшуку дітей

Welcome to NGO “Magnolia”

Вміст головної сторінки ще не створено.
Щоб розпочати створення сайту перегляньте Посібник користувача.