Перейти до основного вмісту

Як попередити втечу дитину з дому? Поради психолога 11

06.06.2024

Як попередити втечу дитину з дому?

Живи буденним життям. Іноді буває так погано, що хочеться втікти світ за очі. Що робити в такі моменти? Сфокусуватися на звичних справах. Застилай ліжко, ну або не застилай його, піди погуляй з собакою, полий квіти, збери лего, зроби собі якусь канапку і попий чаю. Сфокусуйся на маленьких діях, будь в процесі, роби щось. Адже коли з нами трапляються неприємності, до нас приходить багато темних думок. І якщо просто лежати і думати їх, вони можуть завести нас у зуглухий кут, можуть привести до великих неприємностей.

Щоб розігнати їх, потрібно ворушитись, потрібно бути активним. Адже крім іншого, фізична активність дає нам гормони радості, такі собі природні антидепресанти. Ну а що може бути цінніше за ці антидепресанти, тоді коли світ руйнується, тоді коли дуже погано. Тому будь активним, рухайся, фокусуйся на звичних справах і роби їх одну за одною.

Переходь від однієї до одної і з часом все обов'язково налагодиться. Аби дізнатися наступні поради слідкуйте за нашими соцмережами! #безпечнийдімкожнійдитині #службарозшукудітей

Приєднуйтесь до Служби розшуку дітей у соціальних мережах!
Давайте шукати разом!