Перейти до основного вмісту

Спасибі за рятівний дзвінок! Ксюшу знайдено

15-річна Ксенія зникла 7 травня у місті Бердянськ. Дівчинка перебувала в лікарні і самовільно покинула заклад. «Службі розшуку дітей» про це повідомили поліцейські Ювенальної превенції Запорізької області на наступний день після її зникнення.

Ми відразу ж поширили інформацію про розшук дівчинки на нашому сайті та в соцмережах.

Буквально за пару годин після публікації, на «гарчу лінію» 116 000 отримали дзвінок від жінки, яка сказала, що Ксюша зараз поруч з нею. Вона представилася знайомою родини дівчинки. До «Служби розшуку дітей» жінка звернулася, бо хотіла повідомити бабусі Ксюші, що з дитиною все в порядку, але не мала її контактів.

Цю інформацію перевірила поліція – виявилося, мова дійсно йшла про нашу Ксюшу. Відтак дитина у безпеці і під наглядом. А її рідні знають, де знаходиться їхня дівчинка.

Якими б не були причини та обставини зникнення - завжди найголовніше – якомога швидше установити місце знаходження дитини. Нехай краще тривога буде марною, аніж через байдужість допустити невиправне…

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію допомагають повернути зниклих дітей додому!

Актуальна інформація по зниклим дітям в Україні на цей час – на сайті http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.