Перейти до основного вмісту

Крізь роки абсолютної невідомості - двохрічна історія розшуку Світланки Чумаченко

Світланка родом із Одещини. Вона жила в селі Софіївка. У червні 2017 року дівчинка пішла з дому на прогулянку, яка, як виявилося пізніше,  затягнулася на роки.

Вже наступного дня після зникнення 13-річної Світланки батьки написали заяву про зникнення доньки. Адже дівчина не повернулася додому, не відповідала на дзвінки і взагалі ніяк не виходила на зв`язок. З того часу батьки Світланки не знаходили собі місця, бо ж де їхня донечка – ніхто не знав. Інформацію про її розшук поширювали і ми – у телепрограмі, на сайті, у газетах. Однак, повідомлення про місце знаходження дівчинки на нашу гарячу лінію все не надходили.

Минуло більше двох років – і ось ми отримали радісну звістку – Свєта повернулася додому. Так же раптово, як і зникла. Вона дуже змінилася, подорослішала, і нарешті усвідомила свою помилку.

Де ж була всі ці роки??? Свєта неохоче розказує, що жила в Одеській, Херсонській та Київській областях. Дівчина намагалася жити самостійним життям. Тоді таке рішення прийняла на емоціях, і підлітковий романтизм взяв своє. Вже зараз Свєта розуміє, як боляче зробила своїм рідним,  а найстрашніше - на яку небезпеку дівчина наражала себе весь цей час, скільки всього їй довелося пережити…Та головне, це те, що все обійшлося, а також те, що дівчинка жива і здорова повернулася в обійми рідних.

Зізнається, вже давно мріяла про це  - але досі не наважувалася. 

Часто діти, які з різних на те причин опиняються на вулиці, потребують нашої з вами підтримки і допомоги. Якщо ви побачите десь на вулиці безпритульну дитину, будь ласка, не залишайтеся байдужими. Їй не допоможуть Ваші гроші, їжа чи одяг… Єдиним правильним рішенням буде подзвонити за номером 116 000 і повідомити про це. Адже, швидше за все, цю дитину шукають її рідні.

Історія Світлани  підтверджує – ніколи не можна втрачати надії. Навіть попри роки невідомості не можна опускати руки і як би складно це не було – треба продовжувати пошуки дітей. Нехай ця історія стане світлим промінчиком  надії для тих, чиї діти давно зникли. 

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію допомагають повернути зниклих дітей додому!

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.