Перейти до основного вмісту

Зникла дівчинка сама звернулась у Службу розшуку дітей

Елісон Бурмеч, розшук якої на Закарпатті тривав з 22 лютого, знайшлась. Дівчинка сама подзвонила на номер гарячої лінії «Служби розшуку дітей».

Нам зізналася: піти з дому було її рішенням. Зараз 16-річна Елісон проживає у Запоріжжі, де абияк облаштувала самостійне життя. Та випадково в ефірі одного з телеканалів побачила відео звернення своєї мами про допомогу у її розшуку. Бачити маму в сльозах на телеекрані було нестерпно, та подзвонити їй дівчина не могла – втратила контакти. Тож звернулася за вказаним у програмі номером, щоб попросити про допомогу та зв’язатися з мамою. Цю інформацію перевірила поліція. Виявилося, що це дійсно наша Елісон, яку ми шукали понад півроку. На щастя, дівчинка в безпеці, а тепер і знову на зв’язку з рідними.

Марина Липовецька, психолог ВГО «Магнолія»:

- «Часто, коли діти вже наважилися піти з дому, вони можливо і хочуть повернутися назад, але бояться це зробити. Через те, що думають, що дорослі не зрозуміють і насварять за таку витівку. Бояться, що їх не шукають і не люблять. Тому, коли Елісон побачила відеозвернення рідних та телебаченні, вона зрозуміла, що це не так. І саме це і дало сміливість дитині повернутися в сім’ю».

Ми маємо чимало таких прикладів за 16 років телепрограми «Служба розшуку дітей». Тому вкотре наголошуємо батькам – якщо у Вашій сім’ї вже сталося таке горе, варто використати всі можливі методи, щоб розшукати дитину. Телевізійний випуск «Служби розшуку дітей» один з таких. Ця програма благодійна. Участь у ній для батьків зниклих дітей абсолютно безкоштовна. Та нерідко саме після телеефіру дитина повертається в сім’ю: або зі своєї ініціативи, або завдяки небайдужим людям, які дізнавшись про розшук дитини, і зустрівши її на вулиці, повідомляють про це за безкоштовним номером 116 000. Щиро вдячні за кожен такий дзвінок! Бо тільки ж разом ми можемо повернути дитині шанс на щасливе дитинство і майбутнє.