Skip to main content

Якщо Ви стали свідком злочину проти дитини - повідомте про це!

13.02.2023

StopCrime – проєкт, створений громадською організацією «Магнолія» за підтримки Департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу Генерального прокурора України

Як показує 20-річний досвід нашої організації, на жаль, від біди не застрахований ніхто – дитина з будь-якої сім’ї може стати жертвою злочину.

Крім того, з початку повномасштабної агресії проти України кількість злочинів, вчинених Російською Федерацією і її військовими проти дітей України, збільшується з кожним днем. Саме тому ми повинні згуртуватися у боротьбі з безкарністю та злочини проти дітей.

Громадська організація «Магнолія» взяла на себе відповідальність бути посередником між людьми, які стали свідками злочинів проти дітей, та правоохоронними органам.

Якщо Вам відомо про злочин проти дитини, повідомте нас, заповнивши анкету. Ми всіляко будемо сприяти документуванню та розслідуванню злочинів, вчинених щодо дітей.

Вам буде повідомлено про реєстрацію і просування вашого повідомлення якщо залишите в анкеті свою електронну пошту.

Дякуємо Вам за небайдужість і відповідальну громадську позицію! Тільки разом ми зможемо зробити наше суспільство безпечнішим для дітей і уберегти їх від біди!

Посилання на сайт - stopcrime.ua

Join Search Service of children in social networks.
Let's search together!

Welcome to NGO “Magnolia”

Вміст головної сторінки ще не створено.
Щоб розпочати створення сайту перегляньте Посібник користувача.