Перейти до основного вмісту

«Він просто йшов прямо», - Мирослава знайшли за 16 кілометрів від дому

Мирославу 10 років. Хлопчик на свій вік виглядає, але досі не говорить – дитина має проблеми зі здоров'ям. Мирослав замкнений і потребує особливого догляду. Це чудово усвідомлюють його батьки, однак не хочуть обмежувати свою дитину у спілкування з однолітками, тож дозволяють гратися разом з іншим дітьми у супроводі рідних братика й сестрички.

Так було і 7 травня. У розпал гри Мирослав покинув компанію і пішов у напрямку дому, та, як виявилося, додому він не дійшов.

Все сталося в дачному поселенні міста Дніпро. Туди родина щойно переїхала на постійне проживання. Дорослі зрозуміли – Мирослав міг банально заблукати, та розшукати дитину самотужки не вдалося.

Лише на ранок 9 травня зусиллями поліції, місце знаходження дитини встановили – хлопчик був поблизу села Соколово, Новомосковського району. Це за 16 кілометрів від дому. Коли прочісування місцевості результатів не дало – правоохоронці розширили географію пошуків. Один з місцевих жителів сказав, що бачив схожого за прикметами хлопчика, який йшов обабіч дороги. Він же вказав напрям, і вже згодом поліція знайшла дитину.

Мирослав просто йшов по дорозі. Де був весь цей час – не розповідає, через особливості свого стану.

Страшно навіть припустити, яку б розв'язку мала б ця історія, якби не злагоджена і оперативна робота поліцейських. Будь ласка, не залишайтеся байдужими! Якщо побачите десь дитину, яка самотньо блукає – не бійтеся поговорити з нею, запропонувати допомогу. Якщо її відповіді викликають сумніви, або ж, як у випадку Мирослава, вона навіть нічого не може пояснити – негайно телефонуйте 102 або на гарячу лінію «Служби розшуку дітей» 116 000. Адже швидше за все, цю дитину шукають її рідні, і вона може опинитися в небезпеці.

Зверніть увагу і на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.