Перейти до основного вмісту

розшук

Дата пропажі:
Область:
Київська

Увага Київщина! Зникла 15-річна Альона Пристінська.

Ще 2 червня 2019 року дівчина поїхала на навчання з м. Вишгород та до теперішнього часу назад не повернулась. Де вона може перебувати - невідомо.  

Прикмети дитини: виглядає на 16-17 років, на зріст 168 см., худорлява, блакитні очі, чорне волосся.

Особисті прикмети: має татуювання у вигляді серця на лівій нозі. 

Одяг: чорні джинси, чорна футболка, чорні кросівки. 

Контакти:
116 000
Пристінська
Альона
жіноча

 

Плануєте провести відпустку з дітьми у Європі? Тоді це відео обов»язкове для перегляну. У ньому інформація для батьків – на які важливі нюанси слід звернути увагу, збираючись з дитиною за кордон і що робити, якщо сталася біда?

Сьогодні, аби отримати доступ до інформації від телекомунікаційних мереж, слідчому необхідно отримати дозвіл суду. На практиці це займає два-три дні. Поліцейські просять спростити цю процедуру, бо ж через неї нині втрачають дорогоцінний час в розшуку безвісти зниклих дітей.

Понад півтора мільйони українських дітей отримали біометричні паспорти. Потенційно кожен з них може перетнути європейський кордон. У відео – інформація, яку варто знати українським батькам перед поїздкою з дитиною в Європу.

В Україні існує гаряча лінія, на якій фахову консультацію можуть отримати батьки безвісти зниклих дітей. Вона безкоштовна і діє за європейськими стандартами. За цим же номером, 116 000, українці можуть звернутися за допомогою в інших європейських країнах. Детальніше про єдиний європейський номер зниклих дітей у сюжеті.

 

 

Софія зникла безвісти 10 лютого в Києві. Дівчинка пішла на прогулянку, з якої не повернулася донині. За весь час дитина навіть не виходила на зв’язок з рідними. Дуже просимо, якщо Ви бачили десь Софію, будь ласка, повідомте про це за номером 116 000! Дзвінки на гарячу лінію «Служби розшуку дітей» безкоштовні.

 

Батьки, запам'ятайте! Якщо у вас зникла дитина в Європі - не зволікайте, телефонуйте на номер 116 000 з мобільного. Ви отримаєте фахову допомогу та підтримку. Нагадуємо, гаряча лінія зниклих дітей 116 000 доступна у 28 країнах Європи.

 

Дата трагічна особливо для тих сімей, яким довелося пережити таке горе. Однак ми всі причетні до цього дня. Важливо це усвідомити. Адже небайдужість та людяність кожного може допомогти, а іноді навіть врятувати дитині життя!

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Підписка на розшук