Порятунок дитини від насилля. ВІДЕО

Служба розшуку дітей. Насилля

Раптове зникнення підлітка - завжди тривожна звістка. Та коли таке стається не вперше, та ще й із дитиною, яка має дуже серйозні проблеми зі здоров`ям завжди виникає підозра, що мова йде про насилля.

На початку липня у Харкові зник пятнадцятирічний хлопець. Підліток через свою хворобу дуже мовчазний та легко піддається впливу сторонніх людей. Саме цим, як виявилося згодом і скористалася місцева жителька, яка заманила хлопця додому та шість днів примушувала його виконувати усю хатню роботу. У той час, як рідні хлопця уже вдруге за кілька останніх місяців, збившись із ніг повсюдно його розшукували.

На щастя, завдяки відгуку на нашу гарячу лінію, сестрі хлопця вдалося його розшукати і зараз він уже в безпеці. Після його історії про "роботу в бабусі" ми порадили рідним дитини написати заяву до поліції і тепер правоохоронці розслідують цей тривожний випадок. Та протидіяти таким випадкам і запобігати насиллю над дітьми може кожен із нас. Головне - негайно реагувати та писати заяви до поліції і служби у справах дітей.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

Якщо ви десь бачили цю дитину – напишіть нам, скориставшись Формою. 

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.