розшук

Безвісти зник 17 - річний Сергій Косілович у Миколаївській області! 

Увага! На Сумщині зник 16-річний Саша Годун.

15 червня 2018 року хлопець зник з навчального закладу у м. Суми. Де Саша зараз перебуває - невідомо. 

На Дніпропетровщині зник 15 - річний Данил Майбородюк!

Іліка, Сабіна, Діма – ці діти зникли на Закарпатті. У кожного з них своя історія, і всі зникли в різних місцях та в різний час. Однак усі вони однаково потребують нашої допомоги.

Учора Свєта Якубенко, яка була в розшуку з 4 червня, сама вийшла на зв’язок з батьками. Виявилося, весь цей час дівчина проживала в Києві, де намагалася облаштувати самостійне життя.

Дуже просимо Вашої допомоги у пошуку Ліліани! Вона – справжня бунтарка. Захоплюється боксом, і полюбляє короткі стрижки.

Він мріяв повернутися в рідну сім’ю, а натомість опинився просто на вулиці. 12-річний Жора покинув дитячий заклад і зник безвісти.

17 – річна дівчина з Волинської області ще 21 травня 2018 року пішла з дому. За інформацією від поліції, дівчина поїхала до друга, з яким познайомилась в соціальних мережах.

Діти-сироти, які стали вимушеними переселенцями, і, задля їхньої ж безпеки, вивезені із зони АТО ще у 2015 році. Це вкрай вразлива і специфічна група дітей, які потребують розуміння і допомоги.

16 – річний Вова Куліш, який зник на Вінниччині ще 31 травня, вже вдома. На щастя, з хлопцем все добре, і він зараз в безпеці.

Сторінки

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1699 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.