розшук

Софія зникла безвісти 10 лютого в Києві. Дівчинка пішла на прогулянку, з якої не повернулася донині. За весь час дитина навіть не виходила на зв’язок з рідними.

Пошуки хлопця тривають з 25 лютого. Влад зник безвісти в Київській області. Є припущення, що він може перебувати в столиці, однак до сьогодні підлітка розшукати не вдалося.

Безвісти зник 15-річний Петро Руденко на Миколаївщині! 

10 червня 2019 року хлопець вийшов з дому у м. Первомайськ та назад так і не повернувся. Де він зараз може перебувати - невідомо. 

Батьки, запам'ятайте! Якщо у вас зникла дитина в Європі - не зволікайте, телефонуйте на номер 116 000 з мобільного. Ви отримаєте фахову допомогу та підтримку. 

Пошуки дитини тривали всю ніч - з восьмої вечора до майже сьомої ранку. Малого знайшли заплаканим посеред пшеничного поля. Це сталося на Чернігівщині. Деталі історії у відео.

В Києві безвісти зникла 16-річна Софія Шептицька.

Дата трагічна особливо для тих сімей, яким довелося пережити таке горе. Однак ми всі причетні до цього дня. Важливо це усвідомити.

Пошуки дворічного Даніеля, якого викрали 2 травня посеред білого дня в Запоріжжі завершилися на одинадцятий день.

14-річна Лєра Мішкой зникла на Одещині! 

На Донеччині було розшукано трьох дітей. 12-річний Андрій Редкач, який зник у місті Маріуполь, зараз в безпеці. Так само, як й інші дві дівчинки – 14-річні Марія Сосновська та Настя Платонова.

Сторінки

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1874 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.