31 липня в Солом’янському районі Києва зникла 9-річна дівчинка, Інна Лук’янович. Дівчинка – з Дніпродзержинська, в столиці була у бабусі на канікулах. Увечері 31 липня Інна вийшла з вулиці Червоної на ринок «Солом’янський» купити картку поповнення рахунку та молоко. Додому не повернулася.

Дорогою до базару на Червонозоряному проспекті Інну зафіксували камери відеоспостереження. Судячи з кадрів, дівчинка в прекрасному настрої – ідучи, вона пританцьовує та підстрибує. Отож, наміру залишати дім з доброї волі Інна явно не мала. Що ж тоді трапилося з дитиною, на жаль, досі не відомо.

«У пошуках дівчинки задіяний весь особовий склад Солом’янського райуправління міліції, - розповідає його прес-офіцер Ірина Біба. – А також дільничні інспектори, патрульна служба, кримінальна міліція у справах дітей та карний розшук. Були задіяні 150 солдатів внутрішніх військ, водолази, пошукова група МНС, комунальні служби району».

За словами пані Ірини, під час розшуків дівчинки в першу чергу перевірили лікарні, потерпілих в дорожньо-транспортних пригодах, а також автомобілі, які потрапили в аварії. Перевірили психічно хворих людей, що стоять на обліку, а також раніше судимих, особливо за статеві злочини. «За допомогою солдатів та працівників міліції, продовжує Ірина Біба, - перевірені площі навколо Совських ставків, Батиєва гора, Протасів Яр, лісосмуги, паркові зони та кладовища. Прочесаний цілий масив, по якому дівчинка могла проходити, Червонозоряний проспект-Повітрофлотський проспект-Солом’янська вулиця, а це – величезна територія. За допомогою комунальників, відкривалися і обстежувалися люки, горища, підвали будинків. Дільничні інспектори міліції робили поквартирний обхід і розпитували людей – можливо, хтось щось чув, бачив чи ж зауважив щось незвичне у сусідній квартирі. Передивлялися всі відеокамери в тому районі, де могла проходити Інна».

Працівники міліції, за словами пані Ірини, перевіряють кожне повідомлення, яке отримують від людей про розшукувану дівчинку. Такі повідомлення надходили з Києва та області. Під час перевірки, проте, отримана інформація не підтвердилася.

«До нас звертаються навіть екстрасенси, - продовжує прес-офіцер. – Називають ймовірні місця, де може бути дівчинка. Ми не просто опитуємо цих людей, ми – ретельно перевіряємо отриману від них інформацію та вказані райони».

Наразі Інну шукають усією столицею, якщо не сказати – країною. На численних Інтернет-форумах, в соціальних мережах гуртуються тисячі небайдужих киян-волонтерів, що пропонують свою допомогу в пошуках дівчинки. «Найперша допомога, яку можуть надати звичайні люди, - каже пані Ірина, - це розповсюдження фотографії та орієнтування дівчинки. Наразі ми продовжуємо пошуки. Перевіряємо всі можливі версії і жодної поки не відкидаємо».

Нагадаємо: в день зникнення Інна була одягнута в блакитну сукню та рожеві капці. Підприємці Солом’янського району столиці обіцяють винагороду у розмірі 50 000 грн за достовірну інформацію про місцеперебування дівчинки. Якщо ви знаєте, що трапилося з дитиною і де вона зараз, одразу ж дзвоніть на гарячу лінію Служби розшуку «Магнолії-ТВ» за номером 0 800 50 14 14. зі стаціонарних телефонів по Україні дзвінки безкоштовні. 

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1698 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.