На Одещині, в селі Свердловому зникла 17-річна дівчина. Від Тетяни Гаврилюк немає ніяких звісток вже більше року.

Батьки припускають, що дочка пішла з дому через образу. Того вечора дівчина збиралась на дискотеку, але мати не пустила. Таня сказала сестрам, що повернеться через півгодини, вийшла з дому - і з того часу ніхто з рідних її не бачив.


Рідні досі не можуть знайти собі місця. Як розповідає батько Тетяни, «перші дні були дуже важкі. Все було як в жахливому сні. Цей стан неможливо передати».

Дівчинку шщукали – за допомогою міліції, повідомлень в газетах, оголошень в усіх можливих громадських місцях. Спочатку до рідних надходили повідомлення, що Таню начебто бачили, але ця інформація жодного разу не підтверджувалась.

Нині рідні переконані, що дівчинка потрапила в якусь халепу. «Вона, швидше за все, не має свободи дії, – ділиться своїми думками батько. – Скільки часу вже минуло, якби вона мала можливість, вона б обов’язково повернулась чи хоча б зателефонувала».

Попри все, родина сподівається, що їх Тетянка таки повернеться додому.


Якщо ви знаєте про місцезнаходження Тетяни Гаврилюк, повідомте до «Служби розшуку» Магнолії-ТВ за номером 0-800-50-14-14. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні.

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1874 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.