Зниклі 12-річні подружки знайдені!

Одеська область. Знайдені три подружки, Аліна Романенко, Катя Шишлакова и Віка Лютая, які зникли в Одесі 18 травня по дорозі до школи.

Завдяки Вашій пильності та небайдужості, інформація про розшук дівчаток миттєво поширилася в соціальних мережах і це дало результат! До пошуків приєдналася величезна кількість людей, які зібрали інформацію про їх пересування в короткий термін і передали її в міліцію.

Наша версія про те, що подружки просто вирішили помандрувати, підтвердилася. Ми дізналися, що дівчатка сіли в автобус, що проходить через смт Березівка ​​і одна з них запропонувала вийти погуляти по його центру. Після прогулянки вони зайшли на територію місцевої бази відпочинку, там же примудрилися залишитися на ніч ніким не поміченими.

Але, на щастя, люди в селищі виявилися уважними і наступного дня помітили "немісцевих" дітей. Стали розпитувати їх, хто вони і звідки, чому гуляють без дорослих. Потім повідомили про подружок в міліцію. Правоохоронці одразу ж виїхали на місце і забрали мандрівниць. Зараз вони вже перебувають вдома.

Виникає питання до дорослих, що працюють на базі, де ночували дівчинки - чому ніхто з них не звернув увагу на трьох дітей без супроводу дорослих? Сподіваємося, співробітники міліції з'ясують це і приймуть відповідні міри.

Хочеться вірити, що батьки спокійно пояснять дітям, чим загрожують такі подорожі маленьким дівчаткам далеко від дому. Цього разу їм, дійсно, пощастило, адже нічого поганого з ними не сталося. Наш досвід показує, що іноді такі "невинні" дитячі забави, як подорожі без дорослих, закінчуються трагічно.

Бережіть своїх дітей і відкривайте їм світ, подорожуючи з ними разом!

Дякуємо всім, хто допомогав нам шукати дівчаток та поширював інформацію про їх розшук у соціальних мережах!

Ви можете також допомогти у розшуку інших зниклих дітей - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children розмістив інформацію про зниклу дитину на своїх сторінках у соціальних мережах.

Ваша Служба розшуку дітей.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.