Знайдено ще три дитини!

Раді поділитися гарними новинами - за минулий тиждень благополучно завершилися пошуки ще трьох підлітків!

Найдовше шукали 16-річну Олену Пасіку з Донецької області - дівчина пішла з дому ще на початку травня. Було припущення, що дівчина могла перетнути кордон України з Росією, щоб зустрітися зі своїм інтернет-знайомим. На щастя, все виявилося інакшим - Олена гостювала у своїх друзів у Маріуполі. Співробітники поліції провели з нею бесіду та відвезли додому.

Луганська область. Про долю 17-річного Дениса Заіки нічого не було відомо з 17 травня. Вранці того дня хлопець вийшов з дому та пішов у невідомому напрямку. Та ось, нарешті, сьогодні від співробітників поліції Служба розшуку дітей дізналася, що місцеперебування Дениса встановлено! Хлопець сам вийшов на зв'язок з рідними, та повідомив, що у нього все добре. Сказав, що він в Одесі, влаштувався на роботу. Обіцяв більше не зникати).

Ну, а третій підліток, 15-річний Максим Круцько з Львівської області, який зник на початку червня, вже сам збирався повертатися додому, але був затриманий співробітниками поліції. Хлопець росказав, що весь час був у Киеві. Коли закінчился гроші, знайшов підробіток - роздавав рекламні листівки. А ночував на вокзалі. Зараз Максим вже вдома, в обіймах мами.

Щиро дякуємо всім, хто допомагав нам розшукувати цих підлітків і просимо звернути увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога -http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Ви можете допомогти, розмістив інформацію про зниклу дитину на своїх сторінках у соціальних мережах.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.