Житомир. Знайдений 14-річний Юра Нестеров!

Юра зник 2-го лютого 2016 року. Хлопчик живе у Житомирі та цікавиться екстремальними розвагами, небезпечними для життя, підписаний на блогерів, які займаються екстримом і намагається їх наслідувати. Стало відомо, що хлопчик поїхав до Києва на зустріч з одним з них - повнолітнім блогером, з яким познайомився через інтернет.

Чотири доби мама хлопчика разом зі співробітниками поліції шукали Юру по всьому Києву і дізналися, що він зі своїм новим знайомим пару днів ночували в одному зі столичних хостелів, але нещодавно виїхали.

Поліцейські залишили адміністратору хостелу свої контакти на випадок, якщо хлопці повернуться. І, ось, 6-го лютого, адміністратор повідомила правоохоронцям, що Юра знаходиться в хостелі. За хлопчиком відразу виїхала мама і співробітник поліції.

Виявилося, що, новий знайомий запропонував Юрі виїхати подалі від столиці, щоб їх не знайшли. Хлопці попрямували до Черкас, зняли на добу квартиру, а вранці наступного дня, коли Юра прокинувся, побачив, що блогера немає і з ним зникла велика сума грошей, яка була у Юри. "Шляхетний" блогер залишив хлопчикові лише 150 грн. на дорогу.

Юра взяв квиток до Києва і, так як грошей у нього більше не було, повернувся в хостел ...

Зараз хлопчик знаходиться вдома. З ним була проведена бесіда, під час якої хлопчик сказав, що вчинив необачно і дуже шкодує про свій вчинок.

Мама Юри пише заяву в поліцію Черкас за фактом шахрайства з боку блогера. Сподіваємося, що він понесе заслужене покарання.

Дякуємо всім, хто допомагав у розшуку Юри і просимо звернути увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога -http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Ви можете допомогти, розмістив інформацію про зниклу дитину на своїх сторінках у соціальних мережах.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1646 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.