За січень благополучно розшукали 17 зниклих дітей!

На Київщині було знайдено 17-річного Влада  Дьоміна та 12-річну Лєру Молько. З дітьми все добре,  і зараз вони в безпеці. Так само, як і 8-річна Анна Лисенко, яка зникла 23 січня 2019 року разом зі своєю мамою. З дитиною та її мамою все добре. По відношенню до дітей злочинів скоєно не було.

У Донецькій області правоохоронцям вдалось розшукати 15-річного Микиту Скворцова, який зник ще 7 січня 2019 року та 11-річного Дмитра Павленко, який зник 27 січня 2019 року. На щастя, дітей розшукали,  з обома хлопчика все в порядку.

Троє підлітків були розшукані в Запорізькій області. Мова йде про 15-річного Євгена Лафара, 14-річного Владислава Остапця і 15-річного Діму Голда. Усі вони були на території області.  

Також вдало завершились пошуки ще двох дітей з Миколаївщини: 16-річний Сергій Маляренко та 16-річна Алла Грандабур зараз в безпеці.

В Одеській області було знайдено 16-річну Данієлу Медик, яка зникла 21 січня 2019 року. Також правоохоронці Одещини розшукали 14-річного Сергія Дамаскіна.  Пошуки завершились благополучно, та по відношенню до дітей не було скоєно злочинів.  16-річний Саша Вонок, який зник у Сумській області теж зараз вже вдома.

Гарні новини також надійшли з Житомирської області. Там двоє підлітків повернули додому. На щастя, з 15-річним Павлом Обиходом та 17-річним Євгенієм Слободинюком нічого не трапилось. Зараз вони в безпеці зі своїми рідними.

На Львівщині було розшукано 14-річного Вову Головльова! З дитиною все добре, він зараз вдома.

13-річна Каміла Бабенко, також знайдена. Нагадаємо, дівчинка зникла у Дніпропетровській області.

Противоправних дій по відношенню до жодної дитини скоєно не було. 

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме Ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію 116 000 допомагають повернути зниклих дітей додому!

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1874 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.