Вісім дітей повернено в безпеку!

Дуже дякуємо кожному, хто долучається до пошуків безвісти зниклих дітей! Завдяки Вашій допомозі вдалося розшукати вісім дітей, життя яких ще донедавна було під загрозою. Дуже раді поділитися тим, що їхні пошуки завершені успішно. Далі – розкажемо про кого саме йде мова.

У Донецькій області було знайдено двох хлопчиків - 9-річного Валерія Ландиша та 12-річного Романа Леоньонока. Діти самі покинули навчальний заклад 20 лютого. На щастя, вони вже знайдені, і зараз в безпеці. Пошуки двох дітей благополучно завершились і в Харківській області. Мова йде про Олександра Осадченко та Максима Порпенко. З дітьми зараз все добре, і їхньому життю нічого не загрожує. Так само, як і іншим знайденими підлітками. Нагадаємо, що 17-річна Аліна Будник з Полтавщини, 16-річна Анна Яковлева з Дніпропетровщини, 16-річний Владислав Богар з Одещини та 15-річний Сергій Бохенко з Миколаївщини – ці діти були в розшуку. Зараз усі вони в безпеці і поруч зі своїми рідними.

Противоправних дій по відношенню до жодної дитини скоєно не було.

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме Ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію 116 000 допомагають повернути зниклих дітей додому!

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.