У Кременчуці 27-річна жінка пограбувала 3-річну дитину

17 травня близько 9 години ранку в приміщенні одного із дитячих садочків міста у 3-річної дівчинки силою відібрали золоті сережки.  Повідомлення про це надійшло до чергової частини Автозаводського райвідділу міліції міста Кременчука.
 
Працівники кримінальної міліції у справах дітей встановили, що  дівчинка ввійшла до роздягальні, аби покласти іграшку до своєї шафи. Раптом до неї підійшла жінка, яка сказала, що хоче поправити їй сережки, але замість цього вона силоміць зняла прикраси із вушок дитини і пішла геть. Невдовзі зарюмсану дівчинку з почервонілими вушками побачила її вихователька, яка була у цей момент із групою дітей була в іншій кімнаті.
 
Пояснити, що відбулося, налякана дитина нічого дорослим не могла. Лише плакала та повторювала слова: «Тьотя, тьотя…».
 
В ході опитування педагогічного колективу було встановлено, що в той день нікого із сторонніх осіб на території дитячого закладу не було. Також стало відомо, що у «гості» навідувалася 27-річна жінка, яка нещодавно звільнилась із садочка. Тож саме на неї одразу і впала підозра. Як згодом з’ясувалося не даремно - коли працівники міліції розшукали непрохану «гостю» вона спочатку жінка все заперечувала, але зрештою зізналася у скоєному.
 
Правоохоронці встановили, що відібрані у дитини сережки грабіжниця вже встигла здати до ломбарду за 150 гривень, а гроші витратити на власні потреби. Сережки розшукали, вилучили та приєднали до матеріалів справи. Відносно затриманої вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею «Грабіж», що передбачає покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6-ти місяців, або позбавлення волі на строк до 4-х років.
 
Враховуючи, що дитина отримала серйозну моральну травму та з метою недопущення в подальшому подібних випадків, правоохоронці рекомендували адміністрації закладу освіти посилити пропускний режим.
 
За матеріалами:  прес-служба КМУ УМВС Полтавщини

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1876 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.