Тарасик у безпеці-дитину знайшли завдяки дзвінку на гарячу лінію

Розпочнемо з найголовнішого – Тарасик Андрійчук знайшовся. Зараз дитина вдома в безпеці. Пошуки,які тривали з 22 липня нарешті принесли успішний результат – завдяки жінці, приватному підприємцю з Одеси, яка не залишилася байдужою до хлопчика. 

Програма з відеозверненням прийомних батьків Тараса Андрійчука та Валіка Єштокіна вперше вийшла в ефір 18 жовтня. 

Батьки звернулися до нашої Cлужби у повному розпачі, бо ж діти зникли ще влітку, а донині знайти їх так і не вдалося. Ані спроби розшукати самотужки, ані розшуки поліції не увінчалися успіхами. Ситуація значно ускладнювалася широкою географією ймовірного місця знаходження дітей. Бо ж було встановлено, що з дати зникнення Тарасик та Валік були в різних областях України. 

Тож, залишалася одна надія – на небайдужих людей. На те, що можливо, хтось упізнає з фото Валіка чи Тараса і дасть про це звісточку. На щастя, ці сподівання не виявилися марними. Після виходу програми в ефір ми отримали вирішальний дзвінок на нашу гарячу лінію 116 000.

Зі слів Олени, дитина самотньо блукала пляжем в Одесі. Хлопець не відмовлявся від їжі та просив місце для ночівлі. Дорослі не могли випитати де його батьки і як він тут опинився. Щоб з’ясувати, чи не в розшуку ця дитина, пані Олена зайшла на наш сайт «Служби розшуку дітей».

Жінка відразу ж подзвонила на нашу безкоштовну гарячу лінію і все розповіла. Даремне описувати радість батьків, коли підтвердилося, що це все ж Тарасик і поліція його відвезла до рідні. Пошуки хлопчика тривали з 22 липня і саме завдяки людяності і правильно прийнятому рішенню пані Олени, вони щасливо закінчилися і дитина з вулиці нарешті повернулася в безпеку.

Черговий хепі-енд завдяки Вашій небайдужості. Ми маємо понад півтори тисячі таких прикладів за 16 років. Та найголовніше, що мова йде про дитячі долі. Шанс на нормальне майбутнє, позбавлене щоденних загроз життю. Ми дякуємо за це Вам. Та ця історія ще не повністю завершена. Адже Тарасик пішов з дому разом зі своїм названим братом Валіком. Зі слів знайденого Тараса, за порогом дому дороги дітей розійшлися. І розшук Валіка досі триває.

Зверніть увагу на дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1779 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.