Таня повернулася додому!

Одеська область. 16-річна Таня Пайреля повернулася додому!

Ще наприкінці січня 2015 дівчинка поїхала на навчання в школу-інтернат, але ні в інтернаті, ні вдома, у селі Троїцьке Любашівського району, не з'явилася.
Мати не хотіла розголосу, думала, що Таня у батька, який живе окремо, тому не шукала дочку. А потім дізналася від сусідів, які були по справах в Одесі, що вони там бачили Таню. Ось тоді мама і вирішила, що пора оголошувати в розшук.

Дівчинка, побачивши по телевізору, що її шукає «Служба розшуку дітей», вирішила нарешті повернутися додому. Таня не особливо розповідає про те, де жила весь цей час, чим займалася. Каже тільки, що гостювала в Одесі у знайомого.

У цій історії дивує безпечність дорослих, які безпосередньо відповідають за життя і здоров'я дитини. Адже ні інтернат, в якому навчається Таня, ні мати, ні батько вчасно не підняли тривогу, коли вона пропала.

Радує те, що Таня повернулася сама, жива і здорова.

Дякуємо всім, хто допомагав нам та розповсюджував інформацію про розшук Тані!

Ви можете також допомогти у розшуку інших зниклих дітей - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children розмістив інформацію про зниклу дитину на своїх сторінках у соціальних мережах.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.