Тамара Римарчук знайшлась!

17 – річна дівчина з Волинської області ще 21 травня 2018 року пішла з дому. За інформацією від поліції, дівчина поїхала до друга, з яким познайомилась в соціальних мережах. Понад два тижні дівчина взагалі не виходила на зв’язок з рідними. На щастя, Тамару вдалося розшукати. Здогадки справдилися: дівчина покинула рідний дім через нового знайомого. Підлітки раом були на Вінничині. Батькам пояснили, що хотіли самостійності, пригод і подорожей, та навіть не підозрювали, які небезпеки приховує така самостійність. На щастя, Таня не стала жертвою злочину. І ми щиро дякуємо усім, хто відгукнувся на прохання про допомогу у її розшуку!

Будь ласка, звертайте увагу на дітей, підлітків, які мандрують самостійно – можливо, саме ваша уважність допоможе вберегти дитину. Наша гаряча лінія 116 000 цілодобова і безкоштовна, ми завжди чекаємо на ваші дзвінки і повідомлення. Дякуємо всім, хто долучається до пошуків разом з нами!

Актуальна інформація по зниклим дітям в Україні на цей час – на сайті http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1834 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.