Семеро зниклих дітей благополучно знайдені

Майже рік разом з вами ми шукали 16-річного Влада Безуглова з Запорізької області. Як виявилось, мандри хлопця завели його закордон! Зараз Влад вже повернувся до рідного Запоріжжя. Дякуємо всім за активність, ваші дзвінки та репости у соціальних мережах.

Влітку у Рівненській області зник 16-річний Давид Леончик. І ось ми отримали радісну звістку з Одеси – як виявилось, Давид вирішив підробити на відомому одеському ринку «Привоз», де його й розшукали працівники поліції. Також на Одещині розшукали і 14-річну Наталію Запеску.

Дякуємо всім, хто долучився до пошуків 14-річного Анатолія Козирєва  з Чернігівської області. Хлопець поїхав до брата у столицю, а брат вже повідомив про це рідним.

У Закарпатській області ми шукали 16-річну Марію Каналош. Виявилось, причиною зникнення Марії стало кохання – вона була у Львові з хлопцем.

Причиною підліткових втеч з дому дуже часто стає закоханість – розмовляйте більше з підлітками, щоб з’ясувати що для них особливо важливо. 16-річна Ольга Каракчеєва пішла з дому у Хмельницькому, а розшукати її вдалось разом з хлопцем у Києві! Зараз Ольга вже вдома, з батьками.

13-річну Владу Котвіцьку з Сумської області знайшли у Рівному поліцейські.

Приємно, коли пошуки завершуються успішно і діти повертаються у рідні домівки. Але перебування дитини на вулиці завжди має певні загрози. Тому просимо максимально поширювати інформацію про зниклих дітей і обов’язково телефонувати нам на безкоштовну гарячу лінію 116 000, якщо ви десь побачите бездоглядну дитину.

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1719 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.