Радіємо разом! З вашою допомогою живими та неушкодженими було знайдено ще 8 підлітків!

Дуже приємно ділитися радісними новинами. Особливо, якщо новина - повернення дитини додому живою та неушкодженою!

Так, у Київській області співробітниками поліції знайдено та повернуто додому 14-річного Гришу Гречкосеєва, який зник у Васильківському районі  29 червня. 

У Донецькій області вдалося розшукати 16-річних  Дмитра Асімова та Дмитра Тихонова, які разом пішли з  реабілітаційного центру  ще наприкінці червня.

У Мукачівському районі Закарпатської області благополучно розшуканий 16-річний Максим Москаленко, який 19 червня 2016 року пішов з дитячого оздоровчого табору «Альбатрос», розташованого у зоні відпочинку «Рибаківка» Березанського району Миколаївської області. Виявилося, що хлопець подався у небеспечні мандри,  щоб побачити своїх рідних. 

У Рівненській області були розшукані 17-річний Арсен Сойгін та 16-річний Назар Орловський, які на початку липня разом пішли з дитячого закладу (с. Олександрія Рівненського району). Хлопців швидко розшукали та повернули у безпеку.  Виявилося, що Арсен  скучив за бабусею, яка проживає в  Одеській області. Там, у бабусі, його і зустріли працівники поліції. Трохи пізніше був розшуканий Назар. Хлопець сам зателефонував директору дитячого закладу, назвав місце, де знаходиться  та попросив, щоб той допоміг йому повернутися у назад.

Світлану Супрученко з Сумської області розшукали у Києві. Дівчина приїхала до своїх знайомих, колишніх випускників дитячого закладу, у якому зараз виховується. Вони допомогли їй влаштуватися на роботу та зняти номер в одному зі столичних хостелів. Світлана довггий час не давала про себе знати. У соціальній мережі з нею вели переписку працівники поліції, волонтери. Просили повернутися. Та, нарешті, спільними діями вдалося  "розбити стіну" - Світлана пішла на контакт й повідомили, де перебуває. 

Щиро дякуємо всім, хто допомагав нам розшукувати підлітків!  

На превеликий жаль, ще багато дітей досі залишається у розшуку. Будь ласка, зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога -http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Ви можете допомогти, розмістивши інформацію про зниклу дитину на своїх сторінках у соціальних мережах.

 

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.