Пошуки, які увінчались успіхами: діти знайдені!

Радіємо, коли вдається повернути зниклих дітей додому. Ділимось деякими новинами з останніх успішних історій пошуків.

У Київській області місяць не було жодних звісток про 14-річного Даню Куцана, який зник з1 березня. Нещодавно отримали хорошу звістку від поліції – з Данею все добре, його вдалось розшукати у Києві.

16-річного Вову Муна з Дружківки, що на Донеччині, вдалось повернути ще швидше – як виявилось, хлопець протягом тижня мандрував по області та планував своє «самостійне» життя.

Романтична історія сталась у Одеській області, де пропало одразу двоє підлітків. Як виявилось, юні Влад Друмов та Марія Беренцова вирішили разом покинути рідні домівки та поїхати у романтичну подорож до Львова. Дякуємо всім, хто долучився до пошуків – з Владом та Марією все добре, вони вже повернулись додому!

Кілька тижнів назад в ефір вийшла програма Служби розшуку дітей про 17-річного Іллю Матюхіна, який зник 14 березня у Дніпропетровській області. З телеекранів до Вас по допомогу зверталась мама Іллі. Вдячні всім, хто відгукнувся – Ілля повернувся додому. Розповів, що гуляв з друзями.

У Запорізькій області з навчального закладу зникло троє товаришів: Денис Чепель, Вова Вакуленко та Максим Топузлієв. Як виявилось, діти захотіли погуляти. Але ж біда в тому, що підлітки не розуміють, які небезпеки можуть чатувати на них на вулиці. Раді, що правоохоронцям вдалось швидко знайти хлопців і повернути їх в безпеку.

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію допомагають повернути зниклих дітей додому!

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1769 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.