Пошуки зниклого у Криму Кості Магденко з Полтави не припиняються й досі (ФОТО)

Як відомо, 30 березня у Криму в районі Ангарського перевалу, під час проведення міжнародного чемпіонату із спортивного орієнтування, зник 15-річний юнак. На разі й досі проводяться оперативно-пошукові заходи, до яких приєднались усі небайдужі.

Костянтин Магденко з Полтави того дня вийшов на дистанцію, але так і не фінішував під час проходження останнього з етапів змагань. Тому вже о 22 годині до місця пригоди була відправлена група гірських рятувальників. А наступного дня розпочались крупномасштабні пошуки, до яких долучилися працівники МНС і МВС України, спеціалісти-кінологи, представники рятувальних служб, лісники, волонтери, учасники змагань, та місцеві жителі. Пошуки не припинені й до сьогодні.

Складність пошукових заходів полягає не лише в регіоні пошуку, а ще й в тому, що юнак мав вади слуху і, як зазначає мати, Людмила Магденко, це обумовлює певні незручностями у його розшуку:

«Ви розумієте, що проблеми зі  слухом, завжди відіграють негативну роль в подібних випадках. Наприклад, він не зможе почути, що його хтось гукає чи вийти з лісу орієнтуючись на гул траси. Зазвичай, ми навіть не помічаємо подібні моменти, для нас вони як даність, але він не має змоги почути цих звуків. Він такий від народження і вже зміг до цього звикнути. Костя, завжди перебуває у більш зібраному стані ніж звичайні люди і це для нього нормально. Він зайвий раз обернеться, не дозволить собі йти по центру дороги, адже знає, що може не почути наближення машини, інший раз пройде повз гучну компанію поодаль, буде намагатися відсторонити себе від якихось неприємних моментів, котрі можуть становити потенційну загрозу. Він вже пристосувався до світу, в якому ми живемо і добре розумів, що він не чує і що інколи йому досить складно вчасно зреагувати на ситуацію».

Останні півтора місяця Людмила Володимирівна, провела в Криму у пошуках свого сина. Мати опитала велику кількість місцевих жителів, пастухів, продавців магазинів, гідів, лісничих та таксистів. Жінка дуже вдячна, що до пошуків долучилась велика кількість небайдужих людей і кожен вносить свій вклад у повернення Кості додому.

Так, волонтерами була створена група в соціальній мережі (vk.com/club37475353), яка налічує вже близько півтори тисячі осіб. Небайдужі люди по всьому Кримському півострову, допомагають у вільний від роботи час: друкують орієнтування, опитують місцевих мешканців, розклеюють листівки, прочісують місцевість.

Велику допомогу надали декілька компаній, що розміщують інформацію про зниклого хлопця на банерах. Добровольців багато, допомагають і туристи, і екскурсоводи, допомагають хто чим може. Водії й таксисти передають інформацію і записи з відео-регістраторів та усіляко сприяють пошукам.

Мати характеризує Костю як спокійного і розсудливого хлопця й у жодному разі не як легковажну дитину:

«Він - доросла людина, котра логічно мислить і може приймати обдумані й виважені рішення. Він усвідомлено займався цим видом спорту. Костя – це спортсмен, котрий хотів удосконалюватися, турбувався про своє здоров’я і піклувався про свою родину».

Розшукуючи свого сина на протязі півтора місяця, Людмила Володимирівна спростувала, декілька версій, котрі могли бути пов’язані із втечею або з тим, що хлопець міг просто заблукати.

Сім’я не виключає можливість нещасного випадку. Костя міг впасти, вдаритися, але через півтора місяця і цей варіант для рідних виглядає доволі туманним, так як була перевірена велика частина лісу як гірськими рятувальниками, так і волонтерами, й ані тіла, ні живої дитини вони не знайшли. Тому, для матері найбільш вірогідним є варіант, що Костя все ж таки живий і що він зміг вийти до дороги, де його могли підібрати якість люди.

І якщо сталося саме так, то невідомо, у якій частині Криму їй варто нині його шукати.

Пошуки тривають, версії відпрацьовуються. Міліція опитує водіїв, чиї номери були зафіксовані на постах ДАІ, волонтери розпитують місцевих жителів.  Багато роботи було вже проведено, але ще більше чекає по переду.

Ми просимо всіх небайдужих людей, котрі володіють будь-якою інформацією про місце знаходження юнака, або бачили схожого юнака, звертатися за телефонами 102, або передавати інформацію за номерами вказаними на орієнтуваннях (+38 091 973-06-04 –група пошуку,  +380 (6560) 2-66-64 — чергова частина, +380 50 653-52-41 — начальник кримінальної міліції у справах дітей), або безпосередньо матері на номер +38 050 40 40 884 (Магденко Людмила Володимирівна)

 

 Джерело: МВС України

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/control/main/uk/publish/article/745314;jsessionid=E9919965575AE4389A7429E1BA7C7978

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1876 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.