Підсумки квітня: дев’ять безвісти зниклих дітей знайдено!

На Донеччині було розшукано трьох дітей. 12-річний Андрій Редкач, який зник у місті Маріуполь, зараз в безпеці. Так само, як й інші дві дівчинки – 14-річні Марія Сосновська та Настя Платонова. Діти в безпеці, і їхньому життю нічого не загрожує.

Вдало завершились пошуки і 14-річної Олени Анікєєвої, яка зникла у Кіровоградській області. Олену розшукали на одинадцятий день пошуків – на щастя, дівчинка зараз  в безпеці. 

В Одеській області правоохоронці розшукали 16-річну Дашу Заровну. Дівчина зараз вдома, як і 16-річна Альона Копєйка, яку розшукали на Київщини.

14-річна Юлія Нікіфорова, що зникла у Запорізькій області, була благополучно знайдена,  і зараз дитина вже вдома.

Гарні новини надійшли також з Миколаївщини та Дніпропетровщини:  Іван Плесюк та Дмитро Якименко – розшукані! Пошуки обох підлітків тривали кілька місяців: Вані – сім місяців, а Діми взагалі понад два роки. Іван Плесюк самостійно повернувся додому до своєї матері на Миколаївщину. Подробиці цієї історії є в одному з випусків телепрограми «Служба розшуку дітей».  А ось  Дмитра Якименка розшукали правоохоронці у місті Дніпро. З обома хлопцями, на щастя все добре, а детальніше про їхні історії можете дізнатися з телепрограми «Служба розшуку дітей» за посиланням http://missingchildren.org.ua/video/tv .

Противоправних дій по відношенню до жодної дитини скоєно не було. 

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме Ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію 116 000 допомагають повернути зниклих дітей додому!

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.