Під час святкових вихідних сім дітей повернулися в безпеку

За інформацією від поліції Києва, за вихідні дні вдалось розшукати 17 – річну Ліліану Наточій, яка була в розшуку ще з 12 травня та 12 – річного Георгія Білецького. На щастя, діти живі.

У Кіровоградській області була знайдена 17 – річна студентка - Лілія Мотивилець. Дівчинка зараз в безпеці та її життю нічого не загрожує.

Пошуки однолітків 16 – річної Лізи Повпи що з Полтавщині та 16 - річного Олега Слободяна зі Львова, теж завершені успішно. Правоохоронці розшукали Олега аж у місті Київ. З дітьми все добре. Так само як і з Льошою Кожем’якіним. 17 – річний підліток теж знайдений.

12 – річна Іліка Горват зникла ще в квітні 2018 року. Понад двох місяців тривав розшук дитини і на щастя вона знайшлась. З Ілікою все добре.

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію допомагають повернути зниклих дітей додому!

Актуальна інформація по зниклим дітям в Україні на цей час – на сайті http://missingchildren.org.ua/base-missing-children. 

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.