Під час святкових вихідних поліція розшукала шістьох безвісти зниклих дітей

Таня, Наталя, Анжеліка, Вова та Максим – ці підлітки вже у безпеці. Так само, як і Подобуєв Ілля, пошуки якого тривали більше 4 місяців і завершилися у доволі неочікуваному місці.

17 – річну Таню Русакову правоохоронці розшукали у її рідному Запоріжжі. Подруг Наташу Нєдову та Анжеліку Коцюбан поліція Одещини повернула батькам за тиждень з дня зникнення. Пошуки майже однолітків 16 – річного Вови Мазулевського з Сумщини  та  17 - річного Максима Благодира з Херсона теж завершені успішно. На щастя, з усіма дітьми все в порядку, і ніхто з них не постраждав. Проте з наслідками з вуличного життя доведеться справлятися кожному разом з батьками та під пильною увагою правоохоронців. 

Ілля Подобуєв жив безпритульним життям більше 4 місяців. Підліток зник у місті Рівне та самотужки дібрався до Києва. Там хлопець намагався влаштуватися на роботу, а, зрештою, знайшов прихисток у «козаків». «Варив куліш та ходив у лазню», - так правоохоронцям Ілля розповів про своє життя на Трухановому острові у таборі добровільного об’єднання чоловіків, які називають себе козаками. Протиправних дій проти підлітка скоєно не було. Фактично, ці люди врятували хлопця від голоду та дали місце для ночівлі. Але варто усвідомлювати, що це ніяк не вирішує проблем дитини, а натомість Ви спонсоруєте її життя на вулиці. Тому ми вкотре наголошуємо, якщо Ви побачите десь бездоглядну дитину – сповістіть про це в поліцію або за безоплатним номером 116 000.

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію допомагають повернути зниклих дітей додому!

Актуальна інформація по зниклим дітям в Україні на цей час – на сайті http://missingchildren.org.ua/base-missing-children

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1834 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.