Одинадцятикласника Сашу поліція розшукала за дві доби

Про те, що 17-річний Саша Романюк зник безвісті, повідомила його мама. Жінка була у повному розпачі: зранку 8 лютого Саша, як і зазвичай, пішов до школи у рідному селі Копачівка Рожищенського району. Однак, не повернувся додому, і ніхто ні з рідних, ні з однокласників не мав поняття, де він. І що найстрашніше, Саша взагалі не виходив на зв’язок. Тож, єдине, що залишалося – це звернутися за допомогою у його пошуках до поліції.

Складно уявити, що пережила мама Саші за ті два дні, але вже 10 лютого її сина таки розшукали правоохоронці. Саша був у Львові, і як з'ясувалось, за цей час, на щастя, не встиг стати жертвою злочину.

Перш за все, за щасливий фінал цієї історії варто подякувати Національній поліції Волинської області. Не менш важливо, що і мама хлопця оперативно звернулася за допомогою у його розшуку. Та ми вкотре наголошуємо: батьки, побільше цікавтеся життям своїх дітей. Адже, якими б не були причини такого вчинку підлітка,важливо, щоб Ваша дитина не боялася довірити Вам свої переживання і поділитися тим, що для неї важливо. Безкоштовна гаряча лінія «Служби розшуку дітей» 116 000.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1834 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.