Одеські різноробочі допомогли 17-річному Віті Ющенку з Боярки повернутися додому

Знайдений 17-річний Віктор Ющенко!
Вітя – мешканець  міста Боярка Київської області. Пішов з дому 9-го жовтня 2015 року.
Днями нам зателефонувала мама Віті і сказала, що її син вже вдома. Виявилося, що хлопець вирішив заробити трохи грошей, тому влаштувався різноробочим, але його обдурили і не заплатили ані копійки. Вітя побоявся повертатися додому без грошей і вирішив поїхати у Вінницю до дівчинки, з якою познайомився завдяки інтернету. Але з нею він так і не зміг зустрітися. Сподіваючись, що все ж таки згодом він зможе побачитись з нею, Вітя ще деякий час побув у Вінниці. Поки не зайшов один з місцевих комп'ютерних клубів... Відкривши свою сторінку в одній з соціальних мереж, він побачив оголошення Служби розшуку дітей про свій розшук. Вітя дуже перелякався. В паніці хлопець поїхав на вокзал та сів у першу-ліпшу електричку, щоб виїхати хоч куди-небудь. Електричка привезла його до Одеси. Там хлопчик познайомився з робітниками, які укладали асфальт і сказав, що хоче заробити грошей. Робочі прихистили хлопця, годували його, дали нічліг і платили по 100 грн в день за роботу різноробочим. Днем працювали, а вечорами розмовляли по душах. Намагалися з'ясувати у хлопця, хто він, звідки і де його батьки. Вітя розповідав їм вигадані історії, але, врешті-решт зізнався, що пішов з дому і дав робочим телефон мами.
Вони зателефонували мамі та сказали, що з Вітєю все гаразд, що він попрацює ще пару тижнів і приїде додому. Жінка відповіла, що не згодна, що Віті потрібно ходити до школи. Робочі дуже здивувалися почувши це тому, що були впевнені, що Вітя вже закінчив школу. Вони домовились, що чоловіки приглянуть за хлопцем, а мама сама приїде за сином до Одеси найближчим потягом.

Зараз Вітя вже вдома. Дуже шкодує, що засмутив і змусив хвилюватися маму. Пообіцяв більше не уходити. Будемо сподіватися, що так і буде.

Дякуємо всім, хто допомагав у розшуку Віті та просимо звернути увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога -http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Ви можете допомогти, розмістив інформацію про зниклу дитину на своїх сторінках у соціальних мережах.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1874 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.