Небайдужість допомогла виправити необачність…

Нещодавно у Полтаві за телефоном «102» зателефонувала літня жінка з повідомленням про те, що в неї пропав маленький онук.
 
Стурбована бабуся розповіла, що її 6-ти річний онук разом із дідусем пішов гуляти до парку. А невдовзі чоловік повернувся і повідомив, що він загубив хлопчика і не може його знайти. Працівники кримінальної міліції у справах дітей Октябрського райвідділу міліції Полтави негайно розпочали пошук дитини.
 
У таких випадках залучається максимальна кількість працівників міліції, силами яких негайно проводяться оперативно-розшукові заходи. Здійснюються перевірки по всіх наявних обліках, притулкам, проводиться пошук на автомагістралях, автостанціях і залізничних вокзалах, негайно надаються орієнтування у засоби масової інформації. Перевіряється кожна інформація щодо можливого місцезнаходження зниклого.
 
На щастя, до правоохоронців невдовзі із приємною новиною зателефонував небайдужий полтавець.
 
Він повідомив, що, проходячи парком, побачив дитину, яка була без нагляду дорослих. «Оскільки було вже за 21-шу годину і шестирічний хлопчик гуляв парком на самоті, я, про всяк випадок, вирішив зателефонувати у міліцію», - згодом повідомив чоловік правоохоронцям.
Ну а далі справа техніки: приїхали стражі порядку, зустріли малюка та повернули його додому.
Служба розшуку дітей
За матеріалами СГЗ УМВС України в Полтавській області

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1876 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.