Із вантажника в музиканти: небайдужий киянин допоміг зниклому підлітку отримати другий шанс на щасливе майбутнє

Пошуки Яноша Бехірова тривали з 14 лютого. Хлопець навчався у Києві, а його родина проживає в Запоріжжі. Коли Янош раптово перестав виходити з рідними на зв’язок, батьки забили на сполох. Та про самі обставини зникнення майже нічого не було відомо – студент покинув гуртожиток в невідомому напрямку і не з’являвся ані там, ані в інституті. Все це дуже ускладнювало його пошуки, адже було втрачено вже багато часу з моменту зникнення і жодних припущень, куди міг подітися підліток в чужому місті не було.

Цілий місяць пошуків минув без бажаного результату. Зрештою, Яноша допоміг знайти чоловік, який побачив інформацію про його розшук в міській маршрутці Києва. По дорозі на роботу пан Руслан звернув увагу на екран монітору в маршрутці, де транслювали інформацію про зниклих дітей. І серед них чоловік упізнав свого напарника, який працює з ним вантажником на ринку на Троєщині. Все це він відразу розказав нам за безкоштовним номером «Служби розшуку дітей» 116 000. Цю інформацію опрацювала поліція, і Яноша розшукали під вечір того ж дня.

Ця історія   вкотре підтверджує – наскільки важлива Ваша участь. Наскільки необхідним був дзвінок пана Руслана, наскільки важлива підтримка наших партнерів, у даному випадку рекламного агентства «РЕК - МЕДІА», які поширюють інформацію про розшук дітей у маршрутних таксі Києва. Так само, як і мобільних операторів КиївСтар, Лайфселл, Vodafone завдяки яким дзвінки на гарячу лінію «Служби розшуку дітей» безкоштовні. Наскільки важлива оперативна і злагоджена робота правоохоронців. Тільки разом ми змогли допомогти цій дитині.

Щодо Яноша, виявилося, що причиною зникнення стали деякі проблеми в навчанні. Та підліток зізнається, тепер знає не з чуток, що вулиця – це не найкращий варіант їхнього вирішення. Завдяки підтримці поліції та керівництва інституту, зараз все вдалося владнати. І Янош продовжує здобувати фах музиканта, попрощавшись з роботою вантажника.

Дякуємо усім, хто шукає дітей разом з нами!

Зверніть увагу і на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1825 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.