Гарні новини: вісім дітей знайдено!

На Одещині правоохоронці розшукали відразу трьох дівчат. Дві з них – це 14-річні Алінка Стельмащук та Віку Чобан. Пошуки обох дівчат тривали з 21 листопада. На щастя, з обома дівчатками зараз все добре, так смо, як і з 15-річною Танею Дудник, яка теж була в розшуку в Одеській області. Всі дівчатка зараз в безпеці і їхньому життю нічого не загрожує.

Також успішно завершилися пошуки двох підлітків, які зникли з навчального закладу. Мова йде про 15-річного Пігут Богдана та 14-річного Толіка Шевчука. Зараз хлопці в безпеці.

11-річний Олег Ступак, пошуки якого тривали майже тиждень теж зараз в безпеці. Нагадаємо, хлопчик зник У Дніпропетровській області. Зараз вдома зі своїми рідними, на щастя, дитина не стала жертвою злочинці за час життя на вулиці. Розшукати Олежика вдалося завдяки злагодженій роботі правоохоронців. А ось 13-річна Марія Соколова повернулась додому сама. Нагадаємо, що дівчинка не доїхала додому після занять. Вона зникла ще 19 листопада та, на щастя, через 3 доби Маша повернулась додому. На разі, з дівчинкою все добре. Так само, як і з 16-річний Дімою Химишинцем, якого розшукували з 21 листопада на Закарпатті.

За час розшуку цих дітей, на щастя, проти жодної дитини не було скоєно ніякого злочину.

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію допомагають повернути зниклих дітей додому!

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.