Дзвінок на гарячу лінію Служби розшуку дітей допоміг знайти 17-річного Данила Остапенка, про якого майже рік не було ніяких звісток!

Ділимось хорошою новиною: 17-річний Данило Остапенко, який 26 жовтня 2015 року зник у місті Запоріжжя, знайдений!

Завдяки дзвінку небайдужого перехожого, який помітив та впізнав Данила на нашу гарячу лінію 116 000, хлопця вдалось розшукати! Як виявилось, хлопець вже довгий час жив у Києві. Данило переживав, що після дрібної сварки вдома рідні його не сприймуть та вирішив податися у мандри країною. На жаль, підлітки, які тікають з дому, часто бояться осуду дорослих і не розуміють загроз вуличного життя. Для них завжди дуже важлива підтримка та розуміння рідних, тож дуже сподіваємось, що тепер у Дані все налагодиться.

Висловлюємо величезну вдячність небайдужому киянину, який допоміг повернути Данила додому. Чоловік побажав залишитися невідомим, утім його добра справа-чудовий приклад для усіх громадян, яким небайдужа доля дітей, що опинилися на вулиці.

Якщо і вам доведеться побачити бездоглядну дитину, будь-ласка, так само одразу повідомте нас про це на гарячу лінію 116 000. Дзвінки з мобільних-безкоштовні!

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.