Дзвінок на гарячу лінію допоміг повернути Світланку Вінницьку додому

Ще у вересні 2016 року у Кіровоградській області зникла дівчина – 16-річна Світлана Вінницька. Її рідні дуже переживали за Світланку та звернулись до нас по допомогу. Скоро в ефір 32 телеканалів вийшла програма Служби розшуку дітей, яка і допомогла розшукати дівчинку.

Після новорічних свят ми отримали дзвінок з Одеської області. Небайдужі звернули увагу на одиноку дівчинку у лікарні. А телепрограма Служби розшуку дітей допомогла зрозуміти, що ж це за дитина.

Ми одразу передали інформацію поліцейським, які оперативно поїхали з Кіровоградської області на Одещину. І дійсно, вчора ввечері ми отримали радісну звістку – Світлана вже їде додому, до рідних.

Як потрапила на Одещину, і де була весь цей час з 15 вересня дитина розповідає неохоче. Зізнається, додому не поверталася, бо боялася, що мама її не зрозуміє. А в той час рідні не знаходили собі місця в пошуках своєї дитини. Найголовніше те, що Світланка нарешті знайшлася, її здоров'ю нічого не загрожує і дитина вже вдома.

Дуже вдячні за цей важливий дзвінок, який майже через чотири місяці повернув дівчинку в родину. Також дякуємо співробітникам поліції за оперативне реагування і всім вам – тим, хто шукає дітей разом з нами. Без вашої небайдужості наша робота неможлива!

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1719 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.