Діти знайдені!

Ділимось спільними успіхами: останнім часом ми отримали чимало хороших новин!

Наприклад, на вихідних нас порадувала Київська область: там розшукали трьох зниклих дітей.

Мама 13-річної Наташі Павленко звернулась до нас по допомогу – телепрограма Служби розшуку дітей терміново вийшла в ефір. На щастя, дівчинку вдалось швидко повернути додому – юна Наташа поїхала до Львову, маючи романтичну і чудову мрію – бути вуличним художником. Підлітки часто відчуваюсь себе самостійними і хочуть якнайшвидше розпочати доросле життя, але не забуваємо скільки небезпек вони можуть зустріти на своєму шляху! Раді, що ця історія завершилась благополучно і Наташа знов з рідними.

Дякуємо усім, хто долучився до пошуків 16-річного Міши Мінзера з Київщини – його батьки дуже хвилювались і також звертались до Вас з телеекранів по допомогу. Міша вже вдома, як виявилось, він жив у друзів, його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Також на Київщині правоохоронці розшукали зниклого у листопаді 2016 року Дана Карпенко.

У Миколаївській області поліція оперативно розшукала 17-річного Мартіна Симоняна на наступний день після його зникнення.

16-річний Артур Леоненко з Миколаївської області не повернувся додому після навчання. Як виявилось, саме конфлікт з однолітком у навчальному закладі і підштовхнув хлопця до зникнення. Зараз Артур вже вдома.

На Запоріжжі 15 лютого зник 13-річний Сергійко Смірнов – з хлопчиком все гаразд, певний час він був у родичів, нікого не попередивши про це.

Також у Запоріжжі повернулись дві зниклі подружки – Христина Курта та Аліна Махиня, які були у друзів у рідному Запоріжжі.

Валентина Любашевського з Одеської області поліцейські розшукали в Кіровограді, тож зверніть увагу – зниклі діти можуть мандрувати різними куточками України.

Дякуємо всім, хто шукає зниклих дітей разом з нами – саме ваша небайдужість і уважність, лайки, репости та дзвінки на нашу гарячу лінію допомагають повернути зниклих дітей додому!

Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

 

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1672 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.