Ділимося гарними новинами:знайдено шість безвісти зниклих дітей!

В столиці благополучно знайшовся Нікіта Дримлюга, який зник по дорозі з навчання. Підліток зараз в безпеці, і все з ним добре. Так само, як і з іншим підлітком, якого правохоронці знайшли у Києві. Мова йде про 16-річного волинянина. Вова Покальчук був у розшуку з 11 червня 2018 року. Як виявилось, він працював у місті Київ і прагнув до самостійного життя, однак на вулиці його облаштувати так і не вдалося. На щастя, Вову розшукали правоохоронці, зараз він в безпеці.

Вдало завершились пошуки ще трьох зниклих дівчат. Це 17-річна Аліна Сьоміна з Харківської області, 15-річна Оксана Башилова з Одещини та 17-річна Христина Білієнко, яка зникла на Кіровоградщині. Зараз усі вони вдома і їхньому життю нічого не загрожує.

Після понад двох місяців пошуків нарешті маємо гарні новини про Мирославу Григу. На разі, дитину розшукали, з нею все в порядку. Нагадаємо, Мирослава зникла 30 вересня У м. Мукачево Закарпатської області.

Жодних злочинів по відношенню до дітей скоєно не було!

Завжди раді ділитися з Вами гарними новинами про успішний розшук дітей, однак і зараз є діти, які потребують нашої з Вами допомоги. Дуже просимо максимально поширювати інформацію про зниклих дітей і обов’язково телефонувати нам на безкоштовну гарячу лінію 116 000, якщо Ви десь побачите бездоглядну дитину. Дякуємо всім, хто шукає безвісти зниклих дітей разом з нами!

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.