Ділимося гарними новинами: знайдено шість безвісти зниклих дітей

У Донецькій області розшукали двох зниклих дітей. 14 – річного Едіка Козлова, який зник у селі Ганнівка ще 25 серпня, та 15 – річну Настю Колесникову з міста Краматорськ. З дітьми все добре, і їхньому життю нічого не загрожує.

17 – річний Геннадій Кіпер також був розшуканий. Поліцейським вдалося знайти підлітка аж у Житомирській області. Хлопець зараз у Львові, з ним все в порядку.

Гарні новини надійшли з Кіровоградщини. Правоохоронці знайшли 17 – річну Іру Тищенко. Як з’ясувалась, дівчина сама пішла з дому через романтичні почуття. Ця доволі поширено серед підлітків. На щастя, правоохоронцям вдалося розшукати Іру до того, як хтось скористався її безвхідним становищем на вулиці. Зараз з дічиною все добре.Поліцією проведена профілактична бесіда.

Вдало завершились пошуки ще двох дівчат: 17 – річна Олександра Арешкіна з міста Мукачево та 16 – річна Марія Баскакова з Миколаївській області зараз в безпеці. Остання була знайдена на території ДНР, вона гостювала у батька. На щастя, з дівчатами все добре. 

Дякуємо всім небайдужим, хто шукає дітей разом з нами. Повірте, навіть навіть лише лайк чи перерепост в соцмережах може стати вирішальним у пошуках дитини. Спасибі, що слідкуєте за нашими новинами! Нагадуємо, безкоштовна гаряча лінія «Служби розшуку дітей» 116 000.

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.