Ділимось радісними новинами: п'ять зниклих дівчат повернулись додому!

Радіємо, коли зниклі діти повертаються додому, у безпеку, живими і неушкодженими. Інколи про зниклу дитину досить довго немає звісток, але не слід втрачати надію і опускати руки! Ось приклад такої історії: 17-річна Віра Протченко зникла ще в середині травня. До нас звернувся її схвильований батько, який просив до всіх небайдужих допомогти у пошуках доньки. Його щире звернення у телеверсії Служби розшуку дітей сколихнуло громадськість – ми отримали чимало дзвінків, які допомогли шукати Віру. І, врешті-решт, майже через пів року Віра таки повернулась додому, до тата, який так на неї чекав! З дівчиною все добре, деякий час вона жила і підробляла у Миколаївській області, але зрозуміла, що на неї дуже чекають вдома і повернулась.

15-річна Даша Токаренко, що зникла в середині вересня у Київській області, сьогодні повернулась додому, в безпеку! Деякий час Даша пробувала жити самостійним життям, але згодом зрозуміла, що її місце – вдома, поряд з рідними.

Дві подружки: 17-річна Анна-Марія Сімєшова та 14-річна Марія Савицька повернулись у рідний Житомир. Як виявилось, вони вирішили трохи помандрувати та погуляти по Білій Церкві.

Минулого тижня Служба розшуку дітей шукала також 16-річну Айкуі Казарян, яка зникла у столиці 4 жовтня. На щастя, наступного ж дня поліцейські помітили дівчину у метро та повернули її рідним.

Якою б не була причина зникнення дитини, пам’ятайте, що життя вдома для неї все одно безпечніше, ніж вуличне. Ми цінуємо всі ваші зусилля, які допомагають нам шукати зниклих дітей. Можливо, саме ваш лайк, репост чи дзвінок на 116 000 допоможе врятувати дитині життя. Дякуємо всім за допомогу і продовжуємо шукати дітей разом!

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.