Без грошей, їжі та самотужки: небезпечні мандри країною 15 – річного Діми нарешті завершилися

Львів, Чернівці, Ужгород. Це далеко не весь перелік міст, у яких побував за два місяці офіційного розшуку Діма Химишинець. Хлопець безуспішно намагався знайти роботу, аби хоч якось себе прогодувати. Однак життя за порогом рідного дому виявилося не таким безхмарним, як здавалось 15-річному Дімі.

Діма Химишинець проживає з сім’єю в селі Макарьово на Закарпатті. Та десятикласник 5 квітня наважився покинути рідний дім і родину, аби облаштувати самостійне життя. Нерідко підлітки шукають самоствердження за порогом рідного дому. Та ніхто з них не задумується, до яких наслідків це може призвести. На щастя, за час життя на вулиці Діма не став жертвою злочину. Правоохоронці затримали підлітка на Львівському вокзалі 26 червня. Зараз Діма у безпеці та поруч з рідними.

Щоразу з радістю ділимося з Вами такими приємними новинами! Адже нерідко – саме Ваша участь і небайдужість допомагає розшукати зниклих дітей і повернути їх у безпеку. Актуальна інформація про зниклих дітей в Україні на нашому сайті та на наших сторінках в соцмережах!

Дякуємо, що Ви з нами!

Актуальна інформація по зниклим дітям в Україні на цей час – на сайті http://missingchildren.org.ua/base-missing-children. 

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.