Аліна Олефіренко, яку шукали ще з червня, знайдена!

28 червня в Кіровоградській області зникла дитина – Аліна Олефіренко. Дівчинка пішла з дому і з того часу перестала виходити на зв'язок зі своїми близькими. Рідні нарікали, напевне вона потрапила під вплив своїх нових друзів.

Шукали дівчинку як то кажуть, всім світом. Втім, результатів не було жодних. Як згодом з’ясувалось, вона просто подорожувала країною і часто змінювала помешкання, тому її було важко знайти. На нашу гарячу лінію надходило багато дзвінків. Люди повідомляли, що бачили дівчинку, але інформація поки не підтверджувалась. Пошук втікачки тривав аж до 29 листопада. Знайти Аліну допоміг щасливий випадок. Чоловік вирішив придбати шини в інтернет-магазині, але перед тим, як зробити покупку він перевірив інформацію відносно продавця. Коли він ввів ім`я та прізвище хлопця, який продавав ці шини то випадково потрапив на ГІС, саме там було сказано, що розшукується Аліна Оліфіренко і вона можливо може бути з цим юнаком, який збирався через інет продавати предмет.

ГІС – це така собі мапа України, на якій відмічено місце, де було зареєстровано зникнення дитини. Для того, щоб скоріше можна було дізнатись, хто зараз у розшуку – і зробили ось таку електронну мапу. В історії з Аліною чоловік проявив небайдужість та повідомив, за якою адресою мешкає хлопець. З’ясувалося, що там дійсно була і втікачка. Однак, нажаль не всі історії закінчуються однаково. У Службі розшуку дітей дотепер продовжують пошуки ще близько п’ятдесяти  неповнолітніх. Допомогти їх розшукати можете і ви. Зверніть увагу на інших дітей, яким потрібна наша допомога - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children.

Історія із знайденою дівчинкою Аліною показує, як легко можна допомогти повернути дитину додому завдяки геоінформаційній системі. Кожен небайдужий в будь-яку мить може зайти на сайт та подивитися, кого розшукують саме у вашому місті або області. Якщо когось із цих дітей ви впізнаєте; згадаєте, що зустрічали десь – гаряча лінія Служби розшуку дітей 116000 цілодобово чекає на ваші звернення. 

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1672 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.