25 травня - Міжнародний день зниклих безвісти дітей.

Історія появи цієї дати сягає 1979 року. Тоді, 25 травня, в Америці, після занять у школі додому не повернувся шестирічний хлопчик Евіан Пейтс. До пошуків дитини долучилася не тільки місцева громада, а й уся країна, та на жаль, з’ясувати - де подівся школяр так і не вдалося.

Через чотири роки після цієї трагічної події, президент США Рональд Рейган оголосив 25 травня Національним днем зниклих безвісти дітей. А ще за рік, у 1984, в країні було створено Національний Центр пошуку зниклих безвісти дітей, а також дітей, які стали жертвами експлуатації.

Європейські країни підтримали таку ініціативу і невдовзі було засновано міжнародну організацію, яка займалася пошуками зниклих безвісти дітей по всьому світі. Саме з її ініціативи у 2010 році, було започатковано традицію щороку 25 травня відзначати День зниклих безвісти дітей.

Цей день – нагадування для усіх нас, що така біда може статися практично у будь-якій сім'ї. Та головне пам’ятати – разом ми можемо їй протистояти.

Служба розшуку дітей «Магнолії-ТВ» займається пошуком зниклих дітей в Україні з жовтня 2001 року. За цей час нам вдалося повернути додому, у безпеку - 1045 дітей.

 

Віримо, разом із вами, небайдужими громадянами, ми зуміємо розшукати й інших дітей, які поки що залишаються у розшуку. На сьогодні це іще 40 дітей!

Про деяких з них рідні не мають жодної звістки вже кілька років. Більшість - зникло недавно. Та усі вони, без винятку, мають право бути у безпеці, поруч зі своїми близькими. І сама ваша небайдужість здатна творити дива. Ваші повідомлення на гарячу лінію 116 000 дозволяють швидко розпочати пошуки зниклої дитини і саме ваші відгуки дають можливість швидко її розшукати.

Отож ми цілодобово чекаємо на ваші повідомлення на «гарячу лінію» 116 000.

Усі дзвінки з мобільних до Служби розшуку дітей «Магнолії-ТВ» - безкоштовні.

Ваша небайдужість здатна врятувати найдорожче – дитячі життя!

 

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1874 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.