14 років у розшуку

25 жовтня Службі розшуку дітей «Магнолії-ТВ» виповнюється 14 років.

Якщо порівняти до людського життя – ми підліток і попереду у нас ще так багато відкриттів і випробувань, але основа і напрямок уже є. Ми сповнені мрій, впевнені у власних силах і свято віримо в перемогу Добра над Злом!

Як і більшість підлітків ми хочемо діяти негайно, та робити усе власними руками, залишаючи теорію на потім. Якщо придивитися до нашої роботи, це означає, що коли зникає дитина, нам не треба спершу заповнювати купу паперів і очікувати на рішення з мокрою печаттю, щоби пустити у хід усі наші можливості. Коли мама кричить «рятуйте, пропала дитина!» ми здіймаємо інформаційний сполох і усіма доступними нам методами кличемо на допомогу небайдужих українців.

Цей крик про допомогу ви щодня можете побачити в ефірі 30 українських телеканалів, де виходить наша телепрограма. А ще на сіті-лайтах і плазмених екранах на вулицях великих міст та на шпальтах 11-ти газет. Не вважайте нас хвальками, але як і кожен успішний підліток, ми маємо багато друзів та однодумців, які підтримують нашу справу і ми неймовірно цим пишаємося.

Іще підлітки відчувають себе дорослими. А усі дорослі дуже люблять цифри. І хоч ті арабські закарлючки не можуть точно передати як блистять сльози щастя на очах знайдених дітей і їхніх змучених безсонням мам, усе ж таки цифри дають можливість оцінити. Ми не рахували скільки дітей знайшли за усі 14 років, але тільки за останні три – це 1091 повернута додому, у безпеку дитина.

У минулому році, завдяки підтримці усіх мобільних операторів ми відкрили безкоштовну з усіх мобільних «гарячу» лінію з питань розшуку зниклих дітей. Номер для неї обрали не випадково – 116 000 – це загальноєвропейський номер допомоги у випадку зникнення дитини. Отож сьогодні українці уже мають таку ж саму послугу, як і більшість громадян країн ЄС.

Та хоч би як активно ми не шукали дітей, саме держава у вигляді Міністерства Внутрішніх Справ зобов’язана  розшукувати і бути зацікавлена у збереженні життя своїх маленьких громадян найбільше. В цьому плані, ми знову ж таки, як чотирнадцятирічний підліток щиро віримо у реформу МВС, яка зробить бажане дійсним, а прописані у законах норми – реальністю. Та щоб не чекати роки, які можуть піти на перетворення міліції у поліцію, уже зараз ми створили сучасну геоінформаційну систему 116 000. Якщо говорити просто – спільно з тим таки Міністерством Внутрішніх Справ ми придумали як кожен із нас може контролювати роботу міліції з пошуку зниклих дітей. Виглядає це як карта України, на яку можна зайти із нашого сайту (missingchildren.org.ua) На цій карті ви побачите багато яскравих точок – це повідомлення про зникнення дітей. Якщо натиснете на одну з таких – побачите дитя, яке зникло саме у цьому місті чи селі. Але найголовніше, що відтепер ви можете бути завжди у курсі, які саме діти зараз у розшуку у вашій області. І якщо раптом десь на вулиці, чи в магазині ви побачите дитину, як зараз у розшуку, можете сміливо набирати наш номер – 116 000. Другий, надважливий ефект, - на цій карті мають бути розміщені усі зниклі діти. Отож,  якщо раптом якийсь недобросовісний міліціонер N з містечка Х не захоче прийняти заяву у мами, в якої пропала дитина, вона може подзвонити нам на 116 000, де ми уже зі своєї сторони внесемо такі дані про зникнення дитини в пошукову базу МВС. Розшук таки буде відкрито, але при цьому іще постане дуже багато запитань до міліціонера N з містечка Х. Бо ігнорувати заяву – це порушення закону і ми, як громадська організація, можемо разом із вами ретельно слідкувати за тим, аби наша країна і справді поступово перетворювалася на правову державу.

Дякуємо Вам, за те, що як і ми, ви щиро цього прагнете!

Як завжди чекаємо Вас на нашому сайті, і дуже цінуємо кожен ваш дзвінок на нашу гарячу лінію 116 000.

З Любов’ю і величезною вдячністю за підтримку

(Невтомний підліток-максималіст)

Ваша Служба Розшуку Дітей «Магнолії-ТВ»

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1874 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.