13 безвісти зниклих дітей розшукані! Лише за минулий тиждень стількох діток вдалося повернути в безпеку

Серед них троє дітей, які зникли на Київщині: 12-річний Діма Кретов та 15-річні Аня Дорохіна і Альона Батог. Нагадаємо, пошуки Альони тривали  з 11 серпня. Розшукали ж її 1 вересня в Одеській області. Зараз з усіма дітьми все в порядку. Вони вдома.

У Дніпропетровській області успішно завершені пошук двох дітей -  12 – річний Денис Калашник та 13 – річний Максима Кілеберди. Дениса правоохоронці розшукали по місцю проживання, а ось Максима - аж у Миколаєві.  Чому хлопчик туди поїхав – невідомо. З обома дітьми та їхніми батьками правоохоронцями були проведені профілактичні бесіди.

17 – річну Настю Непочатих шукали понад тиждень. Про неї не було жодних звісток. На щастя,  дівчинка самостійно повернулась додому і,  як з’ясувалося, Настя весь той час гостювала у своїх друзів. Зараз з  дівчиною все добре.

Вдало завершились пошуки 15 – річного Івана Трощака та 13 – річного Івана Каналоша, які зникли 28 серпня у Закарпатській області. Як виявилося, хлопці разом пішли з місця проживання, аби облаштувати самостійне життя. Зробити це дітям на вулиці завадили правоохоронці і повернули маленьких мрійників у безпечні умови проживання.  Також у Миколаївській області було розшукано 17 – річного Марина Босня. З усіма хлопцями все добре.

З Одещини також надійшли гарні звістки. Там було знайдено 14 – річних Діану Павловську та Есміральду Каламбай.  На щастя, за період їхніх пошуків, дівчатка не стали жертвами злочинів. Зараз Діана і Есмеральда в безпеці.

Також припинені пошуки 14 – річної Карини Руденко і 16 – річного Іллі Лапшина. Обоє дітей зникли в Донецькій області. На разі вони вже вдома і їхньому життю нічого не загрожує. 

Щасливі повідомити, що жодна з розшуканих дітей за час пошуків не постраждала! Щиро дякуємо за це всім, хто долучаються до пошуків зниклих дітей, адже Ваша участь у цьому дуже важлива. Перебуваючи на вулиці, діти наражають себе на загрози стати жертвами злочинців, трудової та навіть сексуальної експлуатації, не кажучи вже про голод та моторошні правила життя вулиці. Усі 13 діток були знайдені завдяки професійній та згодженій роботі працівників відділів Ювенальної превенції різних регіонів України. Та саме Ваша участь і Ваші повідомлення про безвісти зниклих дітей допомагають повернути дитину з вулиці якомога швидше, що дуже важливо, аби безвихіддю цих дітей не встигли скористатися злочинці.

Спасибі, що Ви з нами! Спасибі за Вашу небайдужість!   

Нагадаємо, тут - http://missingchildren.org.ua/base-missing-children - завжди актуальна інформація про дітей, які зараз в розшуку.

А за безкоштовним номером 116 000 Ви можете повідомити інформацію, про місце знаходження безвісти зниклої дитини, якщо впізнали її з бази даних «Служби розшуку дітей».

Підписуйтесь на Службу розшуку дітей у Facebook. Давайте шукати разом!

Служба розшуку дітей

Поділіться з друзями!

З Вашою допомогою на сьогоднішній день знайдено 1865 дітей!

Підписатись на новини

Написати лист

Copyright © 2013. All Rights Reserved.